KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11221278
nr 1122 1278
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Philip von Schantz (1928-1998), Purjo, ej signerad, bladets mått: 39x53
Kondition: löst blad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 20:46:06
8/8 20:47:52
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz